Regionális Informatikai Konferencia a Campuson

Utolsó módosítás dátuma : 2018. november 20.

„Hol tartunk a digitális átállásban?” címmel regionális informatikai konferenciát szervezett 2018. november 15-én az Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campusán a Reáltudományok Intézete és a Médiainformatika Tanszék.

Az idei konferencia előadói – egyetemi oktatók, gyakorlóiskolai pedagógusok, oktatással foglalkozó nonprofit szervezetek nagy tapasztalattal rendelkező szakemberei – a címben föltett kérdésnek megfelelően arról számoltak be a nagyszámú hallgatóságnak, hogy mit sikerült megvalósítaniuk saját munkaterületükön a Magyarország 2016 őszén elfogadott Digitális Oktatási Stratégiájában meghatározott feladatokból, illetve mit tehetünk azok maradéktalan megvalósítása érdekében.

A több mint két évtizedes múltra visszatekintő rendezvény anyagi hátterét ebben az évben is a Neumann János Számítógép-tudományi Társaság Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Területi Szervezete biztosította.