A magyar sokszorosított grafika a XXI. század elején

A magyar sokszorosított grafika a XXI. század elején címmel nyílt kiállítás az Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campusának galériájában.

Kákóczki András, a Herman Ottó Múzeum – Miskolci Galéria vezetőjének bevezetője után a kiállítást Dr. Hajdú Ildikó, az intézmény művészettörténésze nyitotta meg. A tárlat az elmúlt bő másfél évtized sokszorosított grafikai törekvéseiről ad átfogó képet a Miskolci Grafikai Biennálék nagydíjasainak munkáin keresztül. A kiállításon Baranyay András, Kótai Tamás, Nagy Gábor György, Madácsy István, Rácmolnár Sándor, Szíj Kamilla, Födő Gábor, Varga Éva és Jónás Péter művei láthatók. A kiállítás 2017. november 5-ig tekinthető meg.