Az EKE Sárospataki Comenius Campusa pótfelvételit hirdet

Utolsó módosítás dátuma : 2018. július 27.

Az Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campusán az alábbi képzések kerülnek meghirdetésre a pótfelvételi eljárás során:

ALAPSZAKOK:
EKE-AVK Szőlész-borász mérnöki: levelező tagozat
EKE-PK Csecsemő- és kisgyermeknevelő: levelező tagozat
EKE-PK Gyógypedagógia, pszichopedagógia szakirány, levelező tagozat
EKE-PK Óvodapedagógus: nappali- és levelező tagozat
EKE-PK Tanító: nappali- és levelező tagozat
EKE-TTK Programtervező informatikus: levelező tagozat

FELSŐOKTATÁSI SZAKKÉPZÉSEK:
EKE-AVK Szőlész-borász: levelező tagozat
EKE-GTK Turizmus-vendéglátás {turizmus}: nappali tagozat

A nyári pótfelvételi eljárásban – kizárólag önköltséges képzésben - valamennyi fenti szakra és képzési formára pótfelvételit hirdetünk.

A pótfelvételire július 27 – augusztus 6. közt lehet jelentkezni – kizárólag egy helyet megjelölve – a felvi.hu oldalon, elektronikusan. A pótfelvételihez kapcsolódóan alkalmassági vizsgát szervezünk (tanító, óvodapedagógus, csecsemő- és kisgyermeknevelő szak). Időpont: 2018. augusztus 21. (kedd) 10:00. Helye: Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campus, 3950 Sárospatak, Eötvös út 7. Térkép

A felvételi vizsgára a Campus külön értesítést nem küld, időpont módosításra nincs lehetőség! A vizsgakövetelmények elérhetők ITT.

A vizsga díja 4 000 Ft. A befizetés a 10035003-00336121-00000000 számlaszámra történő banki átutalással is teljesíthető. A közlemény rovatban a jelentkező nevét, a pótfelvételin megjelölt szakot és a KSB00RK00 kódot fel kell tüntetni!

Az alkalmassági vizsgára a jelentkezőnek hoznia kell:
– a személyazonosságát igazoló okmányát, lakcímkártyáját;
– a vizsgadíj befizetéséről szóló hitelt érdemlő igazolást (csekkszelvényt);
– a kitöltött egészségügyi lapot; óvodapedagógus vagy tanító szakra jelentkezőknek továbbá – 10-15 népdalból álló listát;
– a végtagokat szabadon hagyó testnevelési felszerelést.

FONTOS! A pótfelvételi eljárás során felvételt nyert nappali tagozatos, tanító alapszakos hallgatók számára az intézményi tehetséggondozó alapítvány Comenius programja ösztöndíjat hirdet az első tanévre. Ezt a lehetőséget pályázat útján tudjuk biztosítani a kiemelkedő pontszámot elértek számára. Megfelelő tanulmányi eredmény esetén egy év után lehetőség van állami ösztöndíjas átsorolásra is.

Érdeklődni a következő elérhetőségen lehet:
Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campus, Oktatási Csoport
3950 Sárospatak, Eötvös út 7. Térkép