Doktori bizottság tagja volt egy oktatónk

Utolsó módosítás dátuma : 2017. január 22.

Dr. Kelemen Judit egyetemi docens volt az egyik opponense Mentesné Tauber Anna doktori értekezésének, amelynek címe: "Hátrányos helyzetű fiatalok társadalmi és gazdasági integrációja közösségi módszerekkel". A disszertáció a korai fejlesztés hangsúlyozása mellett a művészetterápia jelentőségét, ezen belül kiemelten a zeneterápia lehetőségeit mutatta be.

A nyilvános védésre 2017. január 19 – én került sor Sopronban, a NYME Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar Széchenyi István Gazdálkodás- és Szervezéstudományok Doktori Iskola szervezésében.

A Bizottság elnöke: Prof. Dr. Kulcsár László egyetemi tanár (NYME-KTK)
Az értekezés hivatalos bírálói: Dr. Kópházi Andrea egyetemi docens (NYME-KTK), Dr. Kelemen Judit (EKE-SCC)
A Bíráló Bizottság tagjai: Dr. Závoti Józsefné egyetemi docens (NYME-BPK), Dr. Szabó Lajos egyetemi tanár (SZIE)
A jelölt tudományos témavezetője: Dr. Bodnár Gabriella egyetemi docens (NYME-BPK)