Dr. Boldizsár Ildikó előadása a Campuson

Utolsó módosítás dátuma : 2018. április 18.

Az MTA-MAB Eszterházy Akadémiai Klub „Akadémiai esték” sorozat 2018 tavaszi félévének nyitó előadását Dr. Boldizsár Ildikó az Eszterházy Károly Egyetem Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet oktatója, meseterapeuta tartotta a Sárospataki Comenius Campus Dísztermében 2018. április 17-én 11 órai kezdettel.

Az előadás a mesék személyiségfejlesztő hatásaira és lehetőségeire hívta fel a figyelmet az óvodától a felsőoktatásig. Az előadást Dr. Boldizsár Ildikó egy rendkívül elgondolkodtató tanulságos mesével zárta. A rendezvényen lehetőség nyílt arra is, hogy a közönség kérdéseket tegyen fel az elődónak, ennek során számos érdekes téma merült fel. Az előadáson rengeteg fontos információ hangzott el a mesékről és azok terápiás, személyiségfejlesztő hatásairól, amit kitűnően hasznosíthatnak a közönségben résztvevő kisiskolások, diákok, a Campus hallgatói és oktatói egyaránt.

Hír: Kökényesi Nikoletta
Fotó: Halmi Zsolt