Egri gyakorló iskolások jártak Campusunkon

Utolsó módosítás dátuma : 2019. március 22.

Az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet diákjai és kísérő tanárai jártak Campusunkon március 21-én.

Interaktív, a természettudományos ismereteket játékos formában előtérbe helyező tevékenységek keretében informatikai foglalkozást tartott számukra Perlaki Attila mesteroktató és Oláh Gábor, a Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Campusunk gyakorlati képzési bázisintézménye tanára, ezt követően Dr. Nagy György egyetemi docens „hajmeresztő" kísérletekkel ébresztett kedvet a fiatalokban a természettudományok iránt. A tanárok munkáját felső tagozatos diákok és programtervező informatikus BSc szakos hallgatóink segítették.

A program az EFOP-3.2.5-17-2017-00012 azonosítójú, <LeszEK-E? MTMI pályaorientáció, készség- és kompetenciafejlesztés az egri „Gyakorlóban" > című projekt keretében valósult meg.

Hír: Főigazgatói Hivatal
Fotó: Sasi Gábor