ELŐALKALMASSÁGI VIZSGA CAMPUSUNKON

Utolsó módosítás dátuma : 2019. január 30.

A 2019. évi felvételi eljárás során január 29-én 9.00 kezdettel tartottunk előalkalmassági vizsgát mindazoknak, akik tanító, óvodapedagógus vagy csecsemő- és kisgyermeknevelő szakra jelentkeznek.

A kritérium-követelmény alkalmassági vizsga sikeres teljesítésének mai dokumentációját már fel is tölthetik a jelentkezők a megfelelő elektronikus felületre.

Csecsemő- és kisgyermeknevelő szakon beszédalkalmasság, tanító és óvodapedagógus szakon pedig emellett még testi és ének-zenei alkalmasság is szükséges az eredményes felvételihez. Akiknek most nem sikerült valamelyik terület feladatait teljesíteni, a májusi alkalmassági vizsgán tudják pótolni - javasoljuk számukra a szakemberrel történő felkészülést!

A májusi alkalmassági vizsga idejét később pontosítjuk.

Hír: Főigazgatói Hivatal
Fotó: Sasi Gábor