HALLGATÓI NÍVÓDÍJAK

Utolsó módosítás dátuma : 2020. június 24.

Megtartotta soron következő küldöttgyűlését az Eszterházy Károly Egyetem Hallgatói Önkormányzata, melyen összesen hét hallgató és nem oktató dolgozó vehette át kiemelkedő munkája elismeréseként az EHÖK Nívódíját.

Sárospatakról Aranyosiné Muszbek Irén Tünde intézeti ügyintéző kapta meg a díjat: „Folyamatos értesítéseivel nemcsak a campuson dolgozó munkatársait tájékoztatta a Campus eseményeiről és történéseiről, de a Sárospataki Comenius Campus Hallgatói Önkormányzat képviselőivel is folyamatos kapcsolatban állt. Az önkormányzat tagjai bizalommal fordulhattak hozzá bármilyen segítségkéréssel, mindig rendelkezésünkre állt. Nem egyszer segítette az SCC HÖK által rendezett programok megvalósulását, valamint azok színvonalának emelését is."

Hallgatóként Girhiny Krisztina vehette át az elismerést. Krisztina 2015-ben kezdte meg tanulmányait az Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campus óvodapedagógus szakán. Az itt eltöltött évei során nem csak kiemelkedő tanulmányi eredményekkel büszkélkedhetett, hanem oszlopos tagja volt a Sárospataki Comenius Campus Hallgatói Önkormányzatának is. Munkássága során a Hallagatói Önkormányzat új hagyományokat teremtett a campuson. Elszántságával és kemény munkájával mindig igyekezett megtenni mindent a hallgatótársai érdekeinek képviselésében, valamint a hallgatók kikapcsolódási lehetőségeiről is gondoskodott a campuson szervezett élménygazdag programjaji által. Tanulmányai befejezését megelőzően segítséget nyújtott, hogy mindazokat az eredményeket, amiket korábban közösen elértek, azt az Önkormányzat többi tagja a jövőben, az ő munkássága után is kamatoztatni és gyarapítani tudja.

Szeretettel gratulálunk!

Forrás: https://uni-eszterhazy.hu/hu/egyetem/egyetem/hirek-1048/c/atadtak-a-nivodijakat?fbclid=IwAR3lPhtlVDV_KSbuZIjUFQ8uO4FC4mReXd4sskVm-uXBXbx4pnen37GsjEM