Hallgatóink vendégelőadása a Carolina Óvodában

Utolsó módosítás dátuma : 2019. december 09.

Mikulás-nap alkalmából, 2019. december 6-án újra színpadra vittük A brémai muzsikusok című zenés mesejátékot, amelyet először az elmúlt tanév végén mutattunk be kisiskolásoknak.

Ezúttal a Carolina Óvoda és Bölcsőde apróságait örvendeztették meg a hallgatók vidám, lendületes előadásukkal. A mesejáték nagy sikert aratott a gyerekek körében, a hálás közönség többször visszatapsolta színjátszóinkat.

A fellépés résztvevői óvodapedagógus és tanító szakos hallgatók voltak.

A szereposztás:

• Zsiványok: Bakos Beatrix, Lonscsák Erik, Váradi István;
  • Szamár: Blanár Eszter;
  • Kutya: Bodnár Dóra;
  • Kakas: Dolyák Fruzsina;
  • Cica: Kanyok Kinga;
  • Gazdasszony: Nagy Anna.
  • A zenei kíséretet Bartók Szilárd (gitár) és Czakó Attila (dob) hallgatók biztosították.

A hallgatók a Játék a művészetekben kurzus keretében készültek föl a zenés mesejátékra, Varga-Novákovits Zsuzsanna tanárnő vezetésével. A díszleteket a II. éves óvodapedagógus szakosok készítették Dr. Lenkey-Tóh Péter egyetemi docens irányításával.

Hír: Varga-Novákovits Zsuzsanna, óraadó
Fotó: Sáfrányos Lászlóné (Carolina Óvoda)