Hallgatónk sikere országos versenyen

Utolsó módosítás dátuma : 2021. április 12.

2021. április 8-án került sor a magyarországi vagy külhoni képző intézményekben tanuló, tanár, tanító, óvodapedagógus vagy csecsemő- és kisgyermeknevelő szakos (BA), nappali vagy levelező tagozatos hallgatók számára – ezúttal online – meghirdetett országos népdaléneklési versenyre az ELTE TÓK szervezésében. A versenyzőknek arra is lehetőségük nyílt, hogy egyúttal benevezzenek programjukkal a KÓTA Aranypáva Térségi Minősítőjére.

Nagy örömünkre és büszkeségünkre szolgál, hogy Horváth-Kosárkó Gréta, Campusunk II. éves, levelező tagozatos hallgatója III. helyezést ért el, a KÓTA Aranypáva Térségi Minősítőjén pedig „kiváló" fokozatot kapott.

Szívből gratulálunk a szép eredményhez és további sikereket kívánunk szeretettel!

Kövesd figyelemmel közösségi oldalainkat is!

Facebook: ekescc
Instagram: ekescc