KÖLTÉSZET NAPI MEGEMLÉKEZÉS A CAMPUSON

Utolsó módosítás dátuma : 2019. április 17.

József Attila születésének 114. évfordulóját ünnepeltük az idén – és 55 éve, hogy születésnapja, április 11-e egyben a magyar költészet napja is.

A magyar költészet napja alkalmából ünnepi műsort adtak elő a Campus I. éves óvodapedagógus, II. éves tanító és óvodapedagógus szakos hallgatói. A versfelolvasást a hallgatók szakmai gyakorlata miatt 2019. április 16-én rendeztük meg. A verseket a hallgatók maguk választották ki és adták elő. A műsorban elhangzott József Attila: Tiszta szívvel, Áldalak búval, vigalommal, Petőfi Sándor: A borozó, Ady Endre: Párizsban járt az ősz, Weöres Sándor: Ki minek gondol, az vagyok annak című művének megzenésített változata is. A műsorban Dr. Kelemen Judit Campus főigazgató asszony, Dr. Toma Kornélia intézetigazgató asszony, Varga Novákovits Zsuzsanna oktató, és Dr. Kökényesi Nikoletta oktató is elmondta egyik kedvenc versét.

Felkészítő oktató, a ppt-illusztrációt és a hírt készítette: Dr. Kökényesi Nikoletta
A képeket készítette: Sasi Gábor