Iskola a határon

Utolsó módosítás dátuma : 2017. március 27.

I. Neveléstudományi és Neveléslélektani Konferencia Problémák a nevelésben oktatásban

Az Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campusa Iskola a határon című neveléstudományi és neveléslélektani tudományos konferenciát hirdet első alkalommal a problémák a nevelésben oktatásban témában.

A konferencia célja:

Intézményünk a pedagógusképzésen belül csecsemő- és kisgyermeknevelő, óvodapedagógus és tanító alapszakokat kínál, így főleg a kisgyermekkortól serdülőkorig előforduló nevelési oktatási kérdésekkel foglalkozunk. A képzés határait szeretnénk tágítani, azzal, hogy előadóink aktuális neveléstudományi elméleteket és gyakorlatokat kínálnak pedagógusképző szakembereknek, hallgatóinknak, gyakorló pedagógusoknak, vagy akár érdeklődő szülőknek. A téma kutatói szakmai találkozónkon vitathatják meg, tanulmánykötetünkben publikálhatják tudományos eredményeiket akár angol nyelven is.

A konferencia időpontja: 2017. május 11. (csütörtök)

A konferencia helye: Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campus, 3950, Sárospatak, Eötvös út. 7. Térkép

Jelentkezés és absztrakt elküldésének határideje: 2017. április 30. (vasárnap)

Részvételi díj: ingyenes.