LEMARADTÁL? PÓTFELVÉTELIZZ!

Utolsó módosítás dátuma : 2021. július 29.

Ha a ponthatárhirdetés nem hozott örömöt számodra, ne ess kétségbe! Még jó esélyed lehet a pótfelvételi eljárásban, hiszen 2021. július 29. és augusztus 8. között az Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campusán az alapszakokra állami ösztöndíjas képzésre is jelentkezhetsz!

Kövesd honlapunkat és facebook oldalunkat a következő napokban is,
hogy ne maradj le semmiről!

Az Oktatási Hivatal tájékoztatása szerint idén a pótfelvételi eljárásban állami ösztöndíjas képzésekre is jelentkezhetsz alapszakjainkra!

• csecsemő- és kisgyermeknevelő – nappali tagozat,
  • gyógypedagógia, pszichopedagógia szakirány – levelező tagozat,
  • óvodapedagógus – nappali és levelező tagozat,
  • tanító – nappali és levelező tagozat,

Önköltséges formában a fenti szakok mellett jelentkezhetsz még felsóoktatási szakképzésekre is:

• programtervező informatikus (fejlesztő) – levelező tagozat,
  • szőlész-borász – levelező tagozat.

A 2021-es pótfelvételi eljárásban a www.felvi.hu oldalon jelentkezhetsz majd, ha szeretnél részt venni a 2021. szeptemberében induló képzéseink valamelyikében. Akkor is jelentkezhetsz - egyetlen helyre, állami vagy önköltséges formában -, ha az általános felvételi eljárásban nem jelentkeztél, vagy jelentkeztél ugyan, de pontszámod alapján nem nyertél felvételt egyetlen helyre sem.

A pedagógusképzéshez tartozó alapszakok esetében a kritériumkövetelmény alkalmassági vizsgákra behívólevelet e-mailen küldünk (az augusztus 1-jei fenntartásváltás miatt már a felveteli@unithe.hu e-mail címről), kiegészítve azt a vizsga követelményeivel.

A felvételi döntésről e-mailben értesítünk, érdemes tehát naponta ellenőrizni a felvételi rendszerben általad megadott elektronikus postafiókodat!

Telefonon is érdeklődhetsz: +36 - 47 - 513-000 / 2807-es vagy a 2605-ös mellékeken

Találkozzunk szeptemberben, LÉGY TE IS PATAKI DIÁK!

Kövesd figyelemmel közösségi oldalainkat is!

Facebook: ekescc
Instagram: ekescc