Meghívó - Digitális kultúra oktatási aspektusai

Utolsó módosítás dátuma : 2020. november 12.

Kedves Kollégák! Digitális kultúra oktatási aspektusai címmel konferenciát szervez a Neumann János Számítógép-Tudományi Társaság támogatásával az Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campusának Reáltudományok Intézete és a Magyar Tudományos Akadémia Miskolci Akadémiai Bizottságának Digitális Pedagógia munkabizottsága.

Időpont: 2020. november 17. 10:00

Helyszín: Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campus, 3950 Sárospatak, Eötvös u. 7., Díszterem

A konferencia célja megismertetni a régió érdeklődő pedagógusait, illetve a pedagóguspályára készülő hallgatókat az informatika nevelési-oktatási intézményekben való alkalmazásának aktuális kérdéseivel.

Szeretettel várjuk kollégáinkat és hallgatóinkat!

A konferencia programja

Az Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campus animáció készítő pályázator hirdet! A részletek az alábbi linken érhetőek el!