MEGHÍVÓ ÖREGDIÁK TALÁLKOZÓRA ÉS KIÁLLÍTÁSRA

Utolsó módosítás dátuma : 2017. február 11.

2017. május 20–21-én öregdiák találkozó és „PrepArt" kiállítás lesz a Sárospataki Comenius Campuson. Idén ezek a programok a 160 esztendős önálló pataki tanítóképzés ünnepi rendezvénysorozatába illeszkednek.

Mindkét esemény az egykori és jelenlegi hallgatók szervezésében valósul meg, a grafikai munkák és a PrepArt kiállítás gondozója a Humán tudományok Intézete.

Részletesebb információk itt: https://sarospatak.uni-eszterhazy.hu/hu/sarospatak/alumni/rendezvenyek

A kiállításhoz kapcsolódó adatok és a művek beadása a Humán Tudományok Intézete címén történik.

PrepArt: a szó a „preparandia" (tanítóképző) és a „prepások" (tanítóképzősök) kifejezés, valamint az „art" (művészet) szó összevonásából származik, meghívott résztvevők a korábbi rajz szakkollégisták és vizuális nevelés VMT-s hallgatók. A program létrehozója és a logó megalkotója Fazekas Balogh István képzőművész, ny. főiskolai docens.

Szeretettel várnak minden hallgatót és tanárt a szervezők!