Nagy érdeklődés mellett zajlott Campusunk nyílt napja

Utolsó módosítás dátuma : 2019. január 27.

December 6-án került sor a Sárospataki Comenius Campus idei első nyílt napjára.

A szép számmal jelenlévő érdeklődők számára Dr. Kelemen Judit főigazgató tartott általános tájékoztatást a 2019. évi felvételi eljárás menetéről, felhívta a figyelmet a határidőkre és a különféle aktuális tudnivalókra. Bemutatta a felsőoktatási szintek rendszerét, az Eszterházy Károly Egyetem egészét, kiemelte az első éves hallgatók számára elérhető ösztöndíj-lehetőségeket, végül a Sárospatakon hirdetett képzésekkel kapcsolatos felvételi követelményeket ismertette. Ezt követően Bobkóné Hajas Éva mesteroktató a turizmus-vendéglátás felsőoktatási szakképzésről tartott előadást. Gyöngyösről érkezett hozzánk Dr. Zsófi Zsolt egyetemi docens, aki szakfelelősként mutatta be a szőlész-borászképzéseket, felhívta a figyelmet a duális képzés lehetőségére, és kisfilmet vetített a világhírű bordeaux-i borvidéken eltölthető féléves szakmai gyakorlat tudnivalóiról.

A tájékoztatót a Lovas Mikulások váratlan felbukkanása szakította meg pár percre, s csalt mosolyt a jelenlévők arcára.

Minden további érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk következő nyílt napunkra január 24-én (csütörtök)!