Nyílt nap Campusunkon

Utolsó módosítás dátuma : 2019. december 05.

A 2020. évi felvételi eljáráshoz kapcsolódó első nyílt napját tartotta Campusunk december 5-én 9.00 kezdettel a Campus dísztermében.

A főigazgatói köszöntőt követően a Hallgatói Önkormányzat képviselői ismertették az Eszterházy Károly Egyetemre vonatkozó általános felvételi tudnivalókat, majd részletesen bemutatták a Campusunkon elérhető szakokat és egyéb, a jelentkezők szempontjából fontos lehetőségeket (kollégium, könyvtár, tanszálloda, diákélet stb.).

Alábbi hallgatóinknak köszönjük a mai napon való közreműködést:

• Bartók Szilárd – az EKE bemutatása és az általános felvételi tudnivalók;
  • Csintalan Dávid – tanító BA, szőlész-borász mérnöki BSc és FOSz; turizmus-vendéglátás FOSz;
  • Blanár Eszter – csecsemő- és kisgyermeknevelő BA, óvodapedagógus BA;
  • Kovács Alexandra – gyógypedagógia BA;
  • Bajusz Bence – porgramtervező informatikus BSc és FOSz.

Végezetül főigazgató asszony felhívta az érdeklődők figyelmét a pedagógiai képzési területhez tartozó kritérium-követelmény alkalmassági vizsgákra, a jogszabályi minimumpontszám helyes értelmezésére, valamint a tavalyi eljáráshoz képest történt változásokra.

A tájékoztatót követően szakonként várták az érdeklődőket hallgatóink, oktatóink és az Oktatási Csoport munkatársai.

Hír: EKE SCC Főigazgatói Hivatal
Fotó: Sasi Gábor