Pataki Campus Kvíz - Eredményhirdetés

Utolsó módosítás dátuma : 2019. február 17.

A Sárospataki Comenius Campus Facebook játékra hívta a pályaválasztás előtt álló középiskolás fiatalokat.

A játékfelhívással az volt a célunk, hogy a középiskolás korosztállyal megismertessük az Eszterházy Károly Egyetem, különösen a Sárospataki Campus képzési kínálatát, rendezvényeit, aktuális eseményeit. Szűkebb és tágabb környezetünk szemléletét kívántuk formálni azzal, hogy tudatosítsuk az érdeklődőkben, a 160 éves múlttal rendelkező tanítóképzés mellett, 2013 után jelentősen gazdagodott a pataki képzési portfólió, például programozó informatikus (BSc), gyógypedagógus (BA), szőlész-borász mérnöki (BSc) szakokkal, illetve turizmus-vendéglátás felsőoktatási szakképzéssel.

A győztes azok közül a játékosok közül került ki, akik

1. a kvízkérdésekre helyesen válaszoltak (1. forduló: 5 kérdés, 2-3. forduló: 10-10 kérdés),
  2. lájkolták az Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campus Facebook oldalát,
  3. megosztották a játékfelhívást.

A játék három fordulóban, 2019. január 21. és 2019. február 14. között zajlott. Előkészítéséből, megvalósításából a Campus oktatói és hallgatói egyaránt kivették a részüket.
A játék nyertesei:

1. forduló: Király Krisztián Béla, V. István Katolikus Szakközépiskola és Gimnázium;
  2. forduló: Csizmár Dorottya, V. István Katolikus Szakközépiskola és Gimnázium;
  3. forduló: Nagy Melitta, Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium.

A nyeremények:

1. forduló nyertese számára: egyetemi logóval és felirattal ellátott ajándéktárgyak;
  2. forduló nyertese számára: a sárospataki Collegno – Pizzeria and Ristorante ajándékutalványa;
  3. forduló nyertese számára: a sárospataki For You-3 Kft. vásárlási utalványa.

A jutalmak 2019. február 18-22. között vehetők át a Sárospataki Comenius Campuson. Ezúton köszönjük a játékban résztvevőknek az érdeklődést, a nyeremények felajánlóinak pedig a támogatást.

Hír: Dr. Toma Kornélia