PÓTFELVÉTELI FELHÍVÁS

Utolsó módosítás dátuma : 2020. augusztus 03.

Mindazok, akik nem nyertek felvételt az általános felvételi eljárásban, vagy nem is nyújtottak be jelentkezést februárban, július 30. és augusztus 9. között pótfelvételi eljárásban jelentkezhetnek az egyetem által meghirdetett képzésekre a felvi.hu oldalon történt regisztrációt követően. A jelentkezést augusztus 9-én (vasárnap) éjfélig nyújthatják be az érintettek.

Az EKE Sárospataki Comenius Campusán az alábbi szakokra lehet jelentkezni pótfelvételi eljárásban:

Alapszakok:
EKE PK – Gyógypedagógia (BA), pszichopedagógia szakirány – levelező tagozat; ( link )
EKE PK – Óvodapedagógus (BA) – nappali és levelező tagozat; ( link )
EKE PK – Tanító (BA) –levelező tagozat; ( link )

Felsőoktatási szakképzés:
EKE IK – Programtervező informatikus [fejlesztő] (FOSz) – levelező tagozat; ( link )
EKE TTK – Szőlész-borász (FOSz) – levelező tagozat; ( link )
EKE TTK – Turizmus-vendéglátás [turizmus] (FOSz) – nappali és levelező tagozat; ( link )

A pótfelvételire július 30 – augusztus 9. közt lehet jelentkezni – kizárólag egy helyet megjelölve – a felvi.hu oldalon, elektronikusan.

2020. évi általános felsőoktatási felvételi eljárás
Pótfelvételi tudnivalók
Tájékoztató a 2020. évi felsőoktatási pótfelvételi eljárásról

Érdeklődni a következő elérhetőségen lehet:

Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campus
3950 Sárospatak, Eötvös út 7.
Tel: +36 - 47 - 513 - 000 / 2605; 2807.
web: felvi.uni-eszterhazy.hu