Sikeres nyílt nap Campusunkon

Utolsó módosítás dátuma : 2020. január 25.

A 2020. évi felvételi eljáráshoz kapcsolódó második nyílt napunkon, január 23-án 9.00 kezdettel ismerkedhettek meg a továbbtanulás előtt állók az általános felvételi tudnivalókkal, valamint az Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campusának képzéskínálatával.

Dr. Kelemen Judit főigazgatói köszöntőjét követően ezúttal is hallgatóink ismertették a tanító BA, az óvodapedagógus BA, a csecsemő- és kisgyermeknevelő BA, a gyógypedagógia BA, a programtervező BA és FOSz, a szőlész-borász mérnöki BA és FOSz, valamint a turizmus-vendéglátás FOSz képzéseinkkel kapcsolatos jelentkezési feltételeket, a szakokhoz fűződő egyéb lényeges információkat. Dr. Pdlovics Éva Lívia adjunktus, Erasmus-összekötő a külföldi ösztöndíjakra és hallgatói mobilitási lehetőségekre hívta fel a jelenlévők figyelmét. Az általános tájékoztatót követően szakonként kaphattak részletes tájékoztatást az érdeklődők oktatóink, hallgatóink és az Oktatási Csoport munkatársai segítségével.

Vidám, taláros fényképezkedés és Campus-túra zárta a nyílt nap programját.

Hír: EKE SCC Főigazgatói Hivatal
Fotó: Sasi Gábor