Sikeres TDK-pályázatok

Utolsó módosítás dátuma : 2019. november 28.

Az Eszterházy Károly Egyetem az EFOP-3.6.1-16-2016-00001 „Kutatási kapacitások és szolgáltatások komplex fejlesztése az Eszterházy Károly Egyetemen" projekt keretén belül meghirdetett új tudományos diákköri kutatások támogatására kiírt pályázatára a Sárospataki Comenius Campus öt hallgatója:

• Kalocsai Boglárka A mese újszerű megközelítése a pedagógiai gyakorlatban (konzulens: Dr. Kökényesi Nikoletta)

• Nagy Edina Radnóti Miklós verseszménye. Stílusvizsgálat a Tajtékos ég című kötetben (konzulens: Dr. Toma Kornélia)

• Tamás Gréta A klasszikus Grimm-mesék és Walt Disney mesefilmjeinek szövegvizsgálata (konzulens: Dr. Toma Kornélia)

• Perecsi Enikő Hagyományos és modern technikák, eljárások és anyagok alkalmazása a különböző programú óvodai csoportok vizuális nevelésében (konzulens: Dr. Lenkey-Tóth Péter)

• Balogh Fanni Judit A gyakorlati természettudományos megismerés elemei az óvodában (konzulens: Dr. Nagy György) címmel nyújtott be munkatervet.

Az egyetem TDK bizottsága hallgatóink pályázatát támogatásra méltónak találta.

Az ösztöndíjat elnyert hallgatók a tavaszi Campus szintű TDK konferencián mutatják be kutatásaik eredményeit.