Sportnap Campusunkon

Utolsó módosítás dátuma : 2019. október 04.

2019. szeptember 24-én került megrendezésre az Egyetemi Sportnap egyetemünk valamennyi Campusán.

Sárospatakon az időjárás kegyes volt, így a szabadtéri rendezvényeket is kiváló körülmények között lehetett lebonyolítani.

9,00 órakor kezdődtek a programok zenés gimnasztikával, amin hallgatóink mellett néhány oktató is részt vett. Ezt követően több helyszínen folytatódtak a különböző sportágak versenyei, illetve lehetőség volt a sportágak kipróbálására.

A helyszínek:

• Sipos terem (tollaslabda, kosárlabda, röplabda);
  • a kollégium aulája (asztali tenisz);
  • Bodrog-part, kikötő (kajak-kenu).

A versenyek közül a röplabda volt a legnépszerűbb, amire 5 csapat nevezett. A sportnap zárására és az eredményhirdetésre 16,15-kor került sor. Az összes rendezvényen nappali szakos hallgatóink kb. 80 %-a vett részt.
Az esemény lebonyolításához nyújtott segítségért köszönet illeti a HÖK aktivistáit.

Kőszegi Ferenc