Szalagavató a Campuson

Utolsó módosítás dátuma : 2017. december 05.

Iskolánk hagyományaihoz híven idén is megrendezésre került a végzős hallgatók szalagavató ünnepsége, melynek A Művelődés Háza és Könyvtára adott otthont.

Az este Géresi Gabriella és Vaszil István első éves hallgatók énekével kezdődött, majd a szakok visszatekintésként egy-egy kis videóval idézték fel a Sárospatakon eltöltött évek kedves emlékeit. Ezután iskolánk főigazgatója, Dr. Kelemen Judit köszöntötte a hallgatókat és a vendégeket. Néhány kedves útravaló gondolatot adott a végzős hallgatóknak és sok sikert kívánt a külső szakmai gyakorlathoz. A Hallgatói Önkormányzat elnöke, Czakó Attila mellett Molnár Vivien végzős tanító szakos hallgató is megható beszéddel készült az ünnepségre. Az est fénypontja ezután következett, az ünnepélyes szalagtűzés. A csecsemő- és kisgyermeknevelő szakos hallgatóknak Bekéné Zelenc Katalin tanárnő, a programtervező informatikusoknak Bednarik László tanár úr, a turizmus- vendéglátás szakos hallgatóknak Bobkóné Hajas Éva tanárnő, a nappali tagozatos tanító szakos hallgatóknak Varga- Novákovits Zsuzsa tanárnő, a levelező tagozatos tanító szakos hallgatóknak Nagy György tanár úr, a nappali és a levelező tagozatos óvodapedagógus szakos hallgatóknak pedig Kökényesi Nikoletta tanárnő tűzte fel a szalagokat. Végül a szakok közösen elénekelték Demjén Ferenc Felnőtt gyermekek című dalát majd Bartók Szilárd első évfolyamos tanító szakos hallgató gitár kíséretével a mindenki által jól ismert Pataki dalt. Az este az ünnepelt és immáron szalagos végzős hallgatók pezsgő koccintásával ért véget.

Hír: Girhiny Krisztina harmad éves óvodapedagógus hallgató
Fotó: Hadobás Ingrid