SZALAGAVATÓ A CAMPUSON

Utolsó módosítás dátuma : 2018. december 13.

Iskolánk hagyományaihoz híven december 8-án rendezték meg a végzős hallgatók szalagavató ünnepségét az Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campusának Dísztermében.

Az ünnepi hangulatot áthatotta a szülői, a baráti és az oktatói büszkeség.

A végzős hallgatókat Géresi Gabriella másodéves óvodapedagógus szakos hallgató és Váradi István másodéves tanító szakos hallgató egy közös dallal köszöntötte.

Ezt követően Dr. Kelemen Judit főigazgató asszony köszöntötte a hallgatókat és a vendégeket. Beszéde minden végzős hallgatót megérintett. A főigazgató asszony beszéde után Bartók Szilárd, a Hallgatói Önkormányzat elnöke búcsúztatta a szalagtűzőn résztvevő hallgatókat, illetve Gulybán Csilla harmadéves óvodapedagógus szakos hallgató mondott beszédet a végzősök nevében.

Ezután következett az ünnepélyes szalagtűzés. Lívják Emília, Dr. Toma Kornélia és Dr. Nagy György tűzték fel a szalagokat a hallgatóknak.

Az ünnepség végén a végzős évfolyam közösen elénekelte a Pataki dalt, amit Juhász János harmadéves tanító szakos hallgató kísért gitárral.

Hír: Vinter Mercédesz I. évfolyamos hallgató

Fotó: Sasi Gábor