Távoktatás a Campuson

Utolsó módosítás dátuma : 2020. április 07.

Március 23-tól a kialakult járványügyi helyeztben távoktatásban folytatódik a tavaszi félév az Eszterházy Károly Egyetemen, így a Sárospataki Comenius Campuson is.

Campusunkon virtuális tanórákon, online felületek használatával, folyamatos kapcsolattartással, a képzési ütemterv szerinti valós időben, akár élő foglalkozások formájában is zajlik az oktatás. Oktatóink online továbbképzésen vettek részt az Egyetem e-learning felületének megfelelő kezeléséhez (Moodle), valamint folyamatos szakmai segítséget kapnak a Comenius Könyvtár dolgozóitól, illetve a Campus rendszergazdájától.

Az Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campusának oktatói elkötelezettek abban, hogy zökkenőmentesen záródjon a félév.